Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

24 червня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради університету під головуванням ректора ТНМУ – професора Корди М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором університету було вручено диплом доктора наук Теренді Наталії Олександрівні.

Проф. Корда М.М. також привітав і вручив сертифікати про володіння англійською мовою на рівні В 2 таким викладачам університету:

• Білоусу Володимиру Сергійовичу,

• Белей Наталії Миколаївні,

• Герасимюку Максиму Іллічу,

• Кадобному Тарасу Богдановичу,

• Продану Андрію Михайловичу,

• Мазур Людмилі Петрівні,

• Шманьку Олегу Володимировичу,

• Кульбіцькій Віолетті Василівні,

• Лой Галині Ярославівні,

• Угляр Тетяні Юріївні,

• Чукур Оксані Олександрівні,

• Фурделі Вікторії Богданівні,

• Креховській-Лепявко Ользі Миколаївні.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

На посаду завідувача кафедри гістології та ембріології було обрано проф. Небесну Зою Михайлівну.

Вчене звання доцента по кафедрі психіатрії, наркології та медичній психології було присвоєно Мисулі Юрію Ігоровичу.

Про результати Державних іспитів на медичному, фармацевтичному, стоматологічному факультетах та факультеті іноземних студентів доповідали  голови ДЕК:

– на медичному факультеті – проф. Дзюбановський Ігор Якович;

– на стоматологічному факультеті – проф. Авдєєв Олександр Володимирович;

– на фармацевтичному факультеті – доц. Поляк Ольга Богданівна;

– ННІ медсестринства – проф. Боярчук Оксана Романівна;

– за напрямком підготовки «здоровʼя людини» і ІІ-й магістерський рівень за напрямком підготовки «фізіотерапія, ерготерапія» – проф. Мисула Ігор Романович.

Про затвердження Правил прийому до Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського у 2019 році зі змінами та Положення про Приймальну комісію у новій редакції доповідав відповідальний секретар приймальної комісії – доц. Драч Ігор Дмитрович.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи – проф. Шульгай А.Г.

– проректор з наукової роботи – проф. Кліщ І.М.