Меню Закрити

Професор ТНМУ пройшов фахове стажування у Грузії

Нещодавно професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії Грищук Л.А. взяв участь у фаховому стажуванні та проекті французько-української освітньої програми в Грузії для українських фахівців у галузі охорони здоров’я та фармації.

Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у галузі охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) разом зі Світовою федерацією українських лікарських товариств. Мета поїздки – ознайомлення з закордонними моделями охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Грузії, налагодження співпраці із науковцями.

Під час поїздки відвідав низку медичних та вищих медичних навчальних закладів Грузії. Зокрема у місті Тбілісі ознайомився з роботою першої університетської клініки Тбіліського державного медичного університету.

Першу університетську клініку було створено 25 березня 2015 року з використанням новітніх технологій. Її головним пріоритетом було визначено підвищення рівня освіти студентів, навчання їх практичним здібностям та обміну клінічним досвідом.

У клініці Тбіліського державного медичного університету проходять навчання понад 6000 грузинів, майже 2000 іноземних студентів. Клініка повністю відповідає навчальним цілям. Є до 20 клінічних кафедр / напрямків (кафедр) з 5 лекційними аудиторіями та 70 навчальних кабінетів.

Університетська клініка ТДМУ орієнтована на надання послуг, які відповідають міжнародним стандартам медицини. Це 145 ліжок – стаціонарне обладнання, оснащене сучасними високими стандартами діагностичних, лікувальних та реабілітаційних технологій, де викладають  авторитетні професори, визнані в Грузії та за кордоном. Вони надають висококваліфіковану медичну допомогу людям у Грузії.

Вона є клінічною базою для 50 викладачів медичного університету.

У клініці є всі умови для опанування клінічними та академічними навичками, які необхідні для сучасних стандартних, клінічних, епідеміологічних, міждисциплінарних досліджень.

Ця установа пропонує такі види послуг: надання допомоги в надзвичайних ситуаціях, амбулаторна допомога, лабораторні дослідження, рентгенологічна та ультразвукова діагностика, терапія та інтервенційна кардіологія, травматологічна ортопедія, офтальмологія, онкологія, алергологія, оториноларингологія, неврологія, загальна хірургія, нейрохірургія, щелепно-лицьова хірургія, судинна хірургія, урологія, проктологія, ендокринологія, акушерство-гінекологія, спортивна медицина та реабілітація, анестезіологія – реанімація.

Також був цікавим візит до Батумського міжнародного університетського шпиталю.