Меню Закрити

Асистент кафедри отоларингології та офтальмології нашого ТНМУ взяв участь у роботі Міжнародної ринологічної конференції

28-30 листопада 2019 року у Варшаві відбувся «RhinoForum-2019» – масштабна міжнародна ринологічна конференція, в якій взяли участь більше, ніж 700 фахових отоларингологів, ринологів, алергологів, неврологів, пульмонологів та геронтологів зі всього світу.

Україну представляли понад 30 науковців-отоларингологів. Наша делегація була другою за чисельністю. На запрошення оргкомітету, участь у роботі форуму взяв також асистент кафедри отоларингології та офтальмології нашого університету, кандидат медичних наук Максим Герасимюк.

Члени української делегації з президентом «RhinoForum» prof. Antoni Krzeski.

Провідні спеціалісти з Великої Британії, Іспанії, Бельгії, Італії, Туреччини, Польщі, Угорщини, Німеччини, Естонії та Південної Африки протягом трьох днів ділилися своїм досвідом, новітніми методиками діагностики та лікування гострих та хронічних запальних захворювань верхніх дихальних шляхів. Програма форуму була настільки насиченою, що засідання проходили паралельно одразу у чотирьох залах.

Участь у таких заходах та можливість спілкування з провідними світовими фахівцями збагачує професійно, інтелектуально та дає поштовх до впровадження нових методів діагностики і лікування, а також створює перспективи до плідного міжнародного співробітництва.

З президентом «RhinoForum-2019» prof. Antoni Krzeski.

Prof. Anshul Sama (Nottingham, UK).

Інформацію подав канд. мед. н. М.І.Герасимюк.