Відбулося позачергове засідання вченої ради ТНМУ

15 січня 2020 року відбулося позачергове засідання вченої ради університету під головуванням ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Корди Михайла Михайловича.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором було вручено атестат доцента кандидату медичних наук Левчуку Ростиславу Дмитровичу.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи. Інформацію надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Вчене звання доцента по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків присвоєно Денис Антоніні Ігорівні.

Наступним питанням було заслуховування текстів положень:

– «Про організаційний комітет з проведення виборів ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України»;

– «Про порядок проведення виборів ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України»;

– «Про порядок обрання представників для участі у виборах ректора з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського МОЗ України».

Доповідав голова оргкомітету з проведення виборів ректора ТНМУ, доцент Свистун Роман Васильович.

Режим роботи організаційного комітету з виборів ректора ТНМУ

Текст положення «Про виборчу комісію з проведення виборів ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» зачитав голова виборчої комісії, доцент Загричук Григорій Ярославович.

Інформацію з поточних справ надали:

• проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.

• академік НАМН України, проф. Андрейчин М.А.

• проректор з науково-педагогічної роботи і соціальних питань, проф. Слабий О.Б.

• учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

• заступник ректора з економічних питань Члек О.Б.