Центр психологічного консультування ТНМУ надає он-лайн послуги тернополянам, які потребують психологічної підтримки під час карантину

Центр психологічного консультування ТНМУ надає он-лайн послуги тернополянам, які потребують психологічної підтримки під час карантину.

Протягом декількох років у Тернопільському національному медичному університеті активно діє Центр психологічного консультування, головним завданням якого є надання фахової психологічної допомоги в кризових та стресових ситуаціях.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію у зв’язку з поширенням коронавірусу в світі. В Україні, як і в багатьох інших країнах, ввели карантин.

Сьогодні, коли на всіх каналах новин та у стрічках соціальних мереж постійно говорять про стрімке поширення COVID-19, а заходи, направлені на його стримування, порушують наш звичний ритм життя, будь-яка людина відчуватиме неспокій, тривогу чи агресію. Карантин є фактором виникнення симптомів гострого стресового розладу.

Центр психологічного консультування ТНМУ пропонує безкоштовні он-лайн послуги усім тернополянам, які потребують психологічної підтримки.

Фахівці готові надати консультації кожному. Для цього звертайтеся за телефонами:

+38(067)789 9410 – Тетяна

+38(097)500 6924 – Людмила