Студенти ТНМУ відновили історичну пам’ять

Патріотично-пошукова розвідка студентів науково-краєзнавчої студії «Терполяни», зокрема Андріани Бучко (мм-307), Іллі Сороківського (мм-305), Лілі Іськів (мм-619), Анастасії Надкевич (мм-211), Юлії Крикавської (мпв-241), Марти Струк (мм-212), закінчилася успішно.

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці вдалося віднайти і викарбувати імена загиблих повстанців у селі Старому Олексинці Кременецького району Тернопільської області. Увіковічнення пам’яті і пошанування борців за незалежність України відбулося у дружній, теплій атмосфері.

Сільський церковний хор зворушливо виконав пісню «Тобі, Україно». Студентка медичного факультету Ліля Іськів зачарувала прекрасною грою на бандурі, виконавши пісню «За гору сонце залягло». Студентка ННІ медсестринства Юлія Крикавська продекламувала історично цінний вірш «Прощання з повстанцем».

Успішний результат такої роботи можливий за підтримки адміністрації ТНМУ, зокрема ректора вишу Михайла Корди, та представників будівельної компанії «ПрестижБуд» Святослава Лебентова та Ігоря Качмарського. Свою краєзнавчу діяльність студенти здійснюють під керівництвом доцента Леоніда Кравчука.

Студія «Терполяни».

Світлини Миколи Василечка.