Меню Закрити

Студентка ТНМУ виборола перше місце у відбірковому масажному турі «Кубок столиці»

Уперше в Тернополі 11 жовтня 2020 року в приміщенні «КвітоЦентру» відбувся І масажний турнір «Кубок столиці».

Ці змагання дали можливість визначити наймайстерніших фахівців з масажу, а учасники турніру мали можливість публічно заявити про себе та свої вміння, отримати унікальний досвід, нові знання і підвищити професійний рівень.

У турнірі взяли участь 10 учасників, з яких троє студентів четвертого курсу медичного факультету (спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія») Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського – Назарій Гапій, Оксана Чернякова, Валерія Кондратюк. Інші сім учасників представляли різні заклади Тернополя.

Чемпіонат відбувся у відкритому форматі: в залі розташували п’ять масажних столів, за якими учасники-студенти та кваліфіковані спеціалісти-масажисти впродовж 30 хвилин демонстрували свої навички і вміння.

Суддями на чемпіонаті були кращі фахівці своєї справи:

 – Оксана Петришин – чотириразова рекордсменка України і Гінеса з масажних технологій. Вона також віце-президент організації «Здоров’я ділової жінки України», членкиня правління ГО «Планета вільних людей», координатор національних рекордів України, власниця масажного салону «BODILINE», громадський діяч, волонтер, організатор багатьох благодійних проектів в місті.

  • Наталія Давибіда – доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського та керівник Центру підготовки та розвитку масажистів «SUNRISE».

  • Іванна Бойко – провідний масажист та головна квіткарка Тернопільщини, власниця мережі квіткового маркету «КвітоЦентр», авторка благодійного проекту «На відстані руки», керівник еко-проекту «Ялинка у горщику».

Чемпіонат передбачав проведення майстер-класів найкращими масажистами Тернополя.

Спостерігати за дійством було вкрай цікаво, адже демонстровані сеанси масажу проходили за світовими стандартами, з урахуванням всіх обов’язкових правил: від професійної майстерності учасників – до дотримання ними етикету масажу.

За підсумками чемпіонату троє найкращих фахівців з відбіркового туру потрапили до фіналу, який відбудеться у Києві. Студентка четвертого курсу медичного факультету (спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія») Валерія Кондратюк зайняла перше місце.

Друге місце отримала Мар’яна Бик – практикуючий масажист, яка пройшла курси масажиста в студії Оксани Петришин «BODILINE».

Третє місце здобула Галина Підручна – практикуючий масажист зі стажем роботи  понад 7 років, яка працює в медичному центрі «NeoClinic».

Бажаємо нашим фіналістам здобути успіх і отримати перемогу на чемпіонаті України у Києві, який відбудеться 20 жовтня 2020 року.

Висловлюємо щиру подяку організаторам масажного турніру «Кубок Столиці» в Тернополі за запрошення взяти участь у цьому заході студентам ТНМУ та продемонструвати свої знання і вміння на практиці. Окремі слова подяки на адресу адміністрації Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського за сприяння та надану можливість взяти участь у турнірі майбутнім фізичним терапевтам.

Статтю подали професор Дарія Попович і доцент Наталія Давибіда.