Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

27 жовтня 2020 року відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ у новому складі в дистанційному режимі.

Розпочав засідання проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

Головою засідання, згідно з регламентом, було обрано проректора з наукової роботи, проф. Кліща Івана Миколайовича.

Першим питанням порядку денного було обрання голови і заступника голови вченої ради університету.

За результатами таємного голосування головою вченої ради університету обрано ректора університету, професора Корду Михайла Михайловича.

Заступником голови обрано проректора з науково-педагогічної роботи проф. Шульгая Аркадія Гавриловича.

Наступним питанням були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на вчені звання надав учений секретар, професор Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчені звання було присвоєно:

-професора кафедри громадського здоровʼя та управління охороною здоровʼя Теренді Наталії Олександрівні;

доцентів:

– кафедри фармацевтичних дисциплін Равлів Юлії Андріївні,

– кафедри внутрішньої медицини № 2 Квасніцькій Оксані Степанівнй,

– кафедри хірургії № 2 Романюку Тарасу Володимировичу,

– кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Костів Ользі Ігорівні.

Наступними питаннями порядку денного були:

• «Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» (доповідач: проректор з наукової роботи проф. Кліщ Іван Миколайович).
  • «Звіт про роботу медичного факультету» (доповідач: декан факультету проф. Лихацький Петро Григорович).
  • «Про роботу навчально-практичного центру симуляційного навчання» (доповідач: Цимбалюк Галина Юріївна).
  • «Результати проведеної повторної перевірки веб-сторінок кафедр університету» (доповідач: проф. Федонюк Лариса Ярославівна).

Участь в обговоренні взяв проректор з наукової і лікувальної роботи, професор Запорожан Степан Йосипович.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.