Студентів ТНМУ ознайомили з умовами участі у програмі «Завтра.UA»

18 листопада 2020 року відбулася презентація  програми «Завтра.UA». Це вже 15-й конкурс на отримання стипендій для студентів, які цікавляться наукою та прагнуть розвиватися у різних галузях. З усіма тонкощами відбору та перевагами програми всіх бажаючих ознайомила студентка шостого курсу медичного факультету, стипендіат програми, засновниця студентського блогу «Outlook» Юлія Бандрівська.

Графік проведення 15-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21):

• 11 листопада – 18 грудняПрийом та реєстрація документів студентів на сайті www.zavtra.in.ua
  • 1-й тур – грудень 2020 – лютий 2021. Обробка зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
  • 2-й тур – лютий – березень 2021. Оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
  • 3-й тур – березень – квітень 2021. Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань.
  • Травень 2021: Оголошення результатів конкурсу

Необхідні для реєстрації документи:

1. Конкурсна робота (студентське дослідження) (див. Вимоги до конкурсних робіт).
  2. Сканований відгук наукового керівника (див. п. 6.2. Умов конкурсу).
  3. Сканований рекомендаційний лист у форматі, визначеному Фондом (див. Рекомендаційний лист).
  4. Фотографія конкурсанта, зроблена протягом останніх 6 місяців (портретне фото високої якості до 1,5 Мб).

За наявності:

1. Сканована копія документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта (див. пункт 6.5.).
  2. Копії документів, що підтверджують громадсько-соціальну діяльність конкурсанта. (див. пункт 6.6.).

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Потрібно зазначити, що студенти 3-6 курсів активно долучилися до презентації програми, що свідчить про бажання молоді робити внесок у майбутнє науки і громадсько-соціальний розвиток суспільства.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну.

ТНМУ має успішну історію участі студентів у цій програмі. Свого часу переможцями конкурсу були Віта Косовська, Ірина Старенька (Кулініч), Анастасія Гудима, Катерина Воробець, Петро Табас та Роман Зварич. Двічі стипендіаткою ставала Богдана Перевізник.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини з особистих архівів студентів.