Благодійні акції студентів ТНМУ

25 листопада 2020 року студенти волонтерського руху ТНМУ «MISERECORDIA» і краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Волонтери університету у складі українських та іноземних студентів подарували діткам гарний настрій, а також необхідні речі, одяг, іграшки, книги, солодощі, фрукти та ще багато чого іншого. Цього місяця волонтерами було організовано подібні акції для малозабезпечених сімей Байковецької ОТГ та підопічних благодійного фонду «Карітас».

До заходів долучились Остап Сатурський, Тетяна Опер, Адріана Бучко, Ілля Сороківський, Христина та Ігор Майхруки, Яна Чайка, Христина та Оксана Пелип, Марта Струк, Надкевич Анастасія, Любов Найсик.

Дякуємо студентам та викладачу Починок Юлії Мирославівній в сприянні  проведення даного заходу.

Волонтерський рух ТНМУ «MISERECORDIA» запрошує усіх бажаючих долучатися до загальноуніверситетських заходів та брати активну участь у волонтерській діяльності ТНМУ.

Інформацію підготувала староста волонтерського руху MISERECORDIA Опер Тетяна.