Проєкт студентів ТНМУ «Міжнародний святий Миколай»

Зима – казкова пора для кожного, коли найбільше віриться у дива, здійснення мрій і добро. А ще це час мандаринок, яскравих кольорів на ялинках та  подарунків. Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського завжди вміють зробити свято для себе та інших.

Так, 21 грудня 2020 року відбулася реалізація проєкту «Міжнародний святий Миколай». Кожен бажаючий міг взяти участь у цьому заході. Суть проєкту полягала у обміні подарунками між українськими та іноземними студентами.

Організатор – студентка четвертого курсу медичного факультетy Ірина Щіпська – розповіла, що цей проект, насамперед, покликаний знаходити нових друзів між студентами різних країн та підняти настрій під час цих карантинних буднів. Подарунки – це приємний бонус і привід для теплих спогадів.

«Ми тут, аби дарувати один одному радість. Незважаючи на те, що усі вже дорослі, вірю, що кожен хоче отримати подарунок», – прокоментувала Ірина.

Вона також наголосила на тому, що потрібно щодня дарувати один одному радість та підтримку, адже в цей час це важливо!

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.