Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

29 грудня 2020 року відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Засідання відбулося під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича.

Першим питанням були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр і вчені звання надав учений секретар, професор Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування було обрано:

• Завідувачем кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами академіка НАМН України – професора Андрейчина Михайла Антоновича.
  • Завідувачем кафедри внутрішньої медицини №2 – професора Сміян Світлану Іванівну.
  • Завідувачем кафедри клінічної фармації – професора Самогальську Олену Євгенівну.
  • Завідувачем кафедри фармації ННІ ПО – професора Фіру Людмилу Степанівну.
  • Завідувачем кафедри мікробіології, вірусології та імунології – професора Климнюка Сергія Івановича.

За результатами таємного голосування вчені звання було присвоєно:

• Професора кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Ястремській Світлані Олександрівні.
  • Професора кафедри фармацевтичної хімії Логойді Лілії Святославівні.
  • Професора кафедри медичної реабілітації Бакалюк Тетяні Григорівні.
  • Доцента кафедри терапії та сімейної медицини Зелененькій Лілії Іванівні.

Наступними питаннями порядку денного були:

«Звіт про наукову діяльність університету за 2020 р. Обговорення і затвердження плану науково-дослідних робіт на 2021 рік» (доповідач: проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович).

«Звіт про роботу факультету післядипломної освіти за 2020 р» (доповідач: директор інституту ПО, доц. Свистун Роман Васильович).

«Затвердження правил прийому і положень приймальної комісії ТНМУ імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» (доповідав відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Драч Ігор Дмитрович).

Участь в обговоренні взяли проректори з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович

і проректор з наукової і лікувальної роботи, професор Запорожан Степан Йосипович.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.