Привітання колективу ТНМУ з різдвяними святами від духовенства УГКЦ

Отець Ігор Драпак, який є священником УГКЦ і капеланом Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, від імені духовенства Української греко-католицької церкви привітав колектив нашого вишу з різдвяними святами і здійснив обряд освячення Йорданською водою приміщень освітнього закладу.

Він побажав викладацькій і студентській родині миру і Божої опіки.

Отець Ігор Драпак упродовж декількох років є духовним наставником для майбутніх медиків, які на добровільних засадах відвідують духовні зустрічі. Такий проєкт успішно діє в університеті і є своєрідним орієнтиром на духовні цінності в подальшому професійному житті лікарів, стоматологів, провізорів, медичних сестер, реабілітологів і т.д.

Під час карантинних обмежень на масові зібрання отець Ігор Драпак записував відео звернення для викладачів і студентів, у яких розповідав про головні засади християнства і мотивував глядачів бути милосерднішими у щоденному житті. З цими відео кожен бажаючий може ознайомитися на офіційних сторінка ТНМУ в Фейсбуці та Інстаграмі.