До бібліотечного фонду ТНМУ передано посібники з філософії

4 лютого 2021 року громадська організація «Інститут досліджень національної спадщини» спільно з науково-краєзнавчою студією ТНМУ «Терполяни» продовжили добру традицію передачі посібників, які передбачені навчально-виховним процесом.

Цього разу були передані посібники «Філософія», «Філософія та методологія науки» авторів Кравчука Л.В., Кадобного Т.Б. українською та англійською мовами для студентів медичного факультету та факультету іноземних студентів, які представляти декани Лихацький П.Г. і Сельський П.Р.

Студентка медичного факультету Надкевич А.Ю. та учасник бойових дій , волонтер і голова Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» Ліпянін Сергій Богданович передали посібники директору університетської бібліотеки Проців Олені Ярославівні.

Вже незабаром планується наступна передача нових посібників для поповнення бібліотечного фонду .

Студентка медичного факультету Надкевич А.Ю.