Студенти ТНМУ організували лекції для підопічних Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру для діток з обмеженими можливостями

13 лютого 2021 року волонтери загальноуніверситетського руху «MISERICORDIA» та учасники науково-краєзнавчої студії «Терполяни» організували лекцію-гру «Я-лікар».

Перший такий захід студентки другого та третього курсу Марта Струк, Андріана Бучко провели у Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі для діток з обмеженими можливостями. Мета лекції полягала в ознайомленні школярів зі завданнями лікарів, їх інструментарієм та загальною будовою організму людини у вигляді гри. Діти мали змогу проаскультувати один одного фонендоскопом, навчитися користуватися механічним тонометром та задати запитання, які їх цікавили.

Волонтери планують систематично організовувати такі лекції в навчально-виховних, навчально-реабілітаційних, загально-освітніх навчальних та дошкільних закладах міста Тернополя.

Кожний бажаючий студент нашого університету може долучитися до цих заходів.

Староста загальноуніверситетського руху MISERICORDIA Опер Тетяна.