Студенти ТНМУ організували лекцію про актуальні захворювання для старшокласників ліцею

18 лютого студенти групи ММ-305 Владислав Титов та Ілля Сороківський прочитали лекцію на тему «Медицина та особливості отримання медичної освіти у ТНМУ» для школярів десятих класів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15». Організатори зосередили увагу на таких питаннях: вакцинація, коронавірусна хвороба, ПЛР-тестування, ВІЛ/СНІД, а також лікування та профілактики різних захворювань. Окрім того, учні мали змогу ближче познайомитись з Тернопільським національним медичним університетом, його історією та науково-дослідним прогресом останніх десятиліть. Також школярі отримали вичерпні відповіді на запитання щодо вступу.

«Я ціную те, що маю можливість організовувати подібні просвітницькі лекції та допомагати учням дізнаватися про щось нове. Для мене це великий досвід не лише погляду саморозвитку, а й як нагода вести активну навчальну практику для молодшого покоління», – поділився враженнями Владислав Титов.

Інформацію надав Владислав Титов.

Світлини автора.