ТНМУ сумує з приводу смерті Ничитайла Михайла Юхимовича

Ректорат, професорсько-викладацький, трудовий та студентський колективи Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського і Асоціація хірургів Тернопільщини висловлюють глибокі співчуття з приводу важкої втрати – українського хірурга, професора, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України Михайла Юхимовича Ничитайла.

Він належав до когорти людей, які були переповнені енергією, не зупинялися на досягнутому й постійно випробували свої можливості, а завдяки його таланту тисячі пацієнтів отримали можливість бути здоровими і радіти життю.

Михайло Юхимович був автором 572 наукових праць з хірургії, в тому числі 16 монографій, 5 підручників, 42 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. Він підготував 22 докторів та 23 кандидатів медичних наук. Напрямками його наукових досліджень були лапароскопічна хірургія; хірургія та онкологія підшлункової залози, печінки, жовчних шляхів, хірургія нейроендокринних пухлин, хірургічна інфекція.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу з його близькими і рідними, а також колегами. Світлий, добрий спомин про Михайла Юхимовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав.

Ми згадуємо його як мудрого науковця, який відкривав всім невичерпну силу знань. Його внесок у розвиток української медичної науки і медичної галузі є неоціненним.

У скорботі низько схиляємо голову та молимося за упокій його душі.

Вічная пам’ять!