Кафедра української мови ТНМУ дякує учасникам конкурсу

З нагоди відзначення 25 лютого 2021 року 150-річчя від  дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки викладачі кафедри української мови Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського організували конкурс «Подарунки для Лесі Українки».

Понад тридцять учасників надіслали пісні, вірші, есе. Суть конкурсу можна висловити словами студентки Юлії Леонтьєвої (ММ – 207):

«Спасибі, Лесю, Вам за рідну мову!

За те, що Мавка з «Пісні» крізь віки.

Ту нашу рідну, солов’їну, калинову,

За руку привела до нас в книжки».

Переможцями конкурсу стали: Олександр Березовський; Юлія Леонтьєва (ММ-207);  Віталій Курінчук (ММ-406); Віталій Дебрівський (ФФ-303); Іванна Сінчук та Ірина Сінчук (ММ-103); Вікторія Запорожець (ММ-110).

Спеціальну нагороду отримає Shahbaz Khan (IM-258).

Автори творів отримали свої нагороди з рук ректора ТНМУ – професора Михайла Корди. Кафедра української мови дякує учасникам і запрошує до творчої співпраці.