У ТНМУ започатковано спортивну секцію з регбі

Виконавчий директор Федерації регбі Тернопільщини Ігор Білокопитий та президент Федерації регбі Тернопільщини Степан Барна під час зустрічі з ректором Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою домовилися про створення регбійної команди у нашому виші.

«Ми говорили про тісну співпрацю і напрямки розвитку такого виду спорту, як регбі. Зі свого боку будемо докладати чимало зусиль для його розвитку в ТНМУ. Очікуємо також сприяння з боку університету. Віримо, що спільними силами можна створити потужну команду, яка буде представляти ТНМУ і наше місто на різних спортивних змаганнях», – розповів Ігор Білокопитий.

Він додав, що федерація зі свого боку допоможе підготувати тренерів з числа персоналу Тернопільського медуніверситету, надаватиме підтримку у форматі проведення семінарів і тренінгів для тренерського складу.

Цього тижня уже розпочато набір студентів у регбійну команду ТНМУ.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.