Онлайн-зустріч активу Студентського парламенту з ректором ТНМУ

Зустріч членів Студентського парламенту Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського з ректором ТНМУ – професором Михайлом Кордою відбулася 16 березня 2021 року в онлайн-форматі.

Молодь цікавилася, яким буде прохідний бал цього року з ліцензійного іспиту «Крок», коли розпочнеться звичайне навчання і відпрацювання матрикулів. Представники Студентського парламенту також запитували про те, в якій формі відбуватиметься сесія цього семестру і цьогорічна літня практика. Низка питань стосувалася проживання іноземних студентів в гуртожитках ТНМУ, було прохання про організацію зустрічі з лідерами з числа іноземних студентів.

Вичерпні відповіді на всі запитання студенти отримали від ректора ТНМУ, професора Михайла Корди, проректора з науково-педагогічної роботи, професора Аркадія Шульгая, директора студмістечка Юрія Балабана та інших представників адміністрації вишу.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.