Асоціація студентів Польщі ТНМУ має нового лідера

29 квітня 2021 року за допомогою платформи MS Teams відбулися вибори президента Асоціації польських студентів у Тернопільському національному медичному університеті. У ТНМУ навчається 181 студент з Польщі.

На початку зустрічі попередній президент асоціації Хуберт Мікоша висловив подяку всій спільноті польських студентів за плідний п’ятирічний термін повноважень. Він також підсумував діяльність комітетів, прозвітував про організовані заходи і їх результати. Хуберт подякував усім, хто активно бере участь у житті громади і університету зокрема.

Після цього розпочалось онлайн-голосування. Через певний час було підбито підсумки і Бартоша Мігоцькі одноголосно обрано новим президентом Асоціації польських студентів. Він подякував за кожен голос і пообіцяв відповідально виконувати свої обов’язки.

Вітаємо Бартоша Мігоцькі з обранням президентом Асоціації польських студентів та побажаємо йому успішної і плідної роботи.