Студенти ТНМУ розповіли дошкільнятам про травматизм

24 травня 2021 року студенти ТНМУ Степанюк Ярина і Степанюк Тетяна, організували проект «Дитячий травматизм: види,профілактика» у трьох групах дитячого дошкільного закладу №3 Тернополя.

Студенти розповіли дошкільнятам про побутовий травматизм і його попередження. Навчали правил поводження з вогнем, окропом, хімічними речовинами, електричними приладами, гострими предметами, на висоті та на природі.

Дорожній травматизм теж є частим через дітей. Студентки у формі гри нагадали дітям правила дорожнього руху та наголосили про необхідність дотримуватися цих правил пішоходами для запобігання травм.

Розказали діткам про необхідність бути уважними та обережними на природі-  у лісі та біля водойм, щоб уникнути травм.

Діти з цікавістю слухали про зимовий травматизм.

Навчали, як правильно ходити та падати під час ожеледиці, щоб зменшити ймовірність травматизаціі та практично відпрацювали ці техніки.