Меню Закрити

Вітаємо членів наглядової ради ТНМУ з обранням академіком і членом-кореспондентом Національної академії наук України

За інформацією ВНКК Президії НАН України, 26 травня 2021 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України. Цього року було оголошено конкурс на заміщення 33 вакансій академіків і 76 вакансій членів-кореспондентів з 97-ми спеціальностей. За підсумками таємного голосування було обрано 30 академіків, 73 члена-кореспондента та 27 іноземних членів НАН України. З цього числа двоє членів наглядової ради ТНМУ перемогли у цьому конкурсному відборі.

Дійсним членом (академіком) Національної академії наук України відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології став Віталій Іванович Цимбалюк – президент НАМН України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор.

Членом-кореспондентом Національної академії наук України відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології обрано Василя Васильовича Лазоришинця – директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.Амосова, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора.

Щиро вітаємо членів Наглядової ради ТНМУ з високим науковим визнанням і досягненням. Цінуємо багаторічну співпрацю з нашим університетом і віримо у її подальший розвиток. Бажаємо Віталію Івановичу та Василю Васильовичу подальших наукових, професійних і особистих успіхів, здобутків, здоров’я, миру, добробуту!

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.