Благодійна акція ТНМУ для діток з незахищених категорій

До дня міжнародного дня захисту дітей 1 червня у Тернопільському національному університеті традиційно відбуваються благодійні заходи. Цьогоріч тернопільський письменник Іван Стронський разом з навчально-науковим інститутом морфології (кафедра анатомії людини, кафедра гістології та ембріології, кафедра медичної інформатики, кафедра оперативної хірургії з топографічною анатомією, кафедра патологічної анатомії та їхні кураторські групи ) об’єднали свої зусилля задля допомоги діткам. Письменник надав свої книги, а саме п’яту за ліком поетичну збірку «Дивоовид» для подарунку. Його поезії пересипні літеплом липня, дорогоцінним перлинами дністровських пейзажів, головним стрижнем яких, однак, є любов до нашої вітчизни, глибоке переживання за її майбутнє, напряму пов’язане з людською діяльністю.

Волонтери з благодійного руху «Misericordia» передали книги для вихованців Тернопільського благодійного фонду «КАРІТАС», Теребовлянської обласної комунальної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей, Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, що на вул. Братів Бойчуків, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що на вул. Стрімкій.

Висловлюємо подяку волонтерському руху ТНМУ «Misericordia».

Щиро дякуємо кафедрам за їх небайдужість та постійну активну участь у волонтерських