Студентська мусульманська спільнота ТНМУ відсвяткувала Курбан-Байрам

Іноземні студенти Тернопільського національного університету імені І.Горбачевського 20 липня 2021 року відсвяткували одне з найбільших свят – Курбан-Байрам. Вранці відбулася святкова молитва, а після неї солодкі частування.

ТНМУ – це велика інтернаціональна студентська родина. Тут навчається майже 3000 іноземних громадян з 52 країн світу. Тернопільський медуніверситет – це провідний медичний виш України, який дає знання найвищого ґатунку, а також є міжнародною платформою для спілкування представників різних націй і віросповідань. В університеті створені всі умови для того, аби представники різних релігій мали можливість для духовного розвитку.

На території студмістечка, що на вулиці Живова, діє мусульманська мечеть, а також облаштовано місце для зустрічі представників християнських спільнот. Це дало можливість згуртувати молодь різних релігійних поглядів. Окрім того, студенти мають можливість відзначати свої найбільші свята.

Напередодні святкування Курбан-Байраму лідер мусульманської спільноти Abdelsalam Mazen Gamal Abdelhady, який закінчив ТНМУ цього року, представив нову команду, котра буде об’єднувати одновірців серед іноземних студентів. Новим лідером став Ibrahim M’Hamdi (IM-439), а його заступником Hakem Abdeldayem Shadi Shaklouf (IM-429).

Молоді люди зустрілися з ректором Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою, щоб подякувати за багаторічну підтримку і сприяння.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини авторки.