Меню Закрити

Під час благодійної акції у ТНМУ зібрано понад 33 тисяч гривень

У стінах Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського провели благодійну акцію на підтримку колишнього студента Петра-Павла Кобильника.

Два роки тому стався нещасний випадок, хлопець потрапив під потяг, унаслідок – травма голови, численні переломи, втрата можливості ходити й розмовляти. Петро пройшов вже безліч етапів лікування та реабілітації, його тиждень детально розписаний, з ним постійно працюють неврологи та реабілітологи. Хлопець вже може їсти та стояти з підтримкою, з’явився рух в правій руці, вже спілкується кивками голови і поглядом, зменшується спастика. Цього року Петру зробили операцію – закрили післятрепанаційне вікно. На МРТ прослідковується слабка позитивна динаміка, тож необхідно продовжувати дороговартісну комплексну реабілітацію.

Керівник центру виховної роботи та культурного розвитку Марта Руденко спільно з студентами-волонтерами ТНМУ організували збір коштів для Петра. Протягом дня, 7 вересня, волонтери обійшли зі скриньками усі навчальні корпуси та кафедри з проханням допомогти молодій людині. Спільними зусиллями на лікування та реабілітацію хлопця вдалося зібрати 33700 гривень, які передадуть матері Петра. Викладачі різних кафедр згадують хлопця, як дуже доброго, розумного та щирого студента, підтримують його та бажають швидкого одужання.

Волонтери, організатори та рідні Петра Кобильника висловлюють щиру подяку: керівництву та адміністрації університету, всім викладачам та студентам за активну участь та бажання допомогти.

Дякуємо нашим невтомним волонтерам ТНМУ Анастасії Ангеляшко (ММ-312), Марті Струк (ММ-312), Лілії Федишин (ММ-303), Олені Безкоровайній (ММ-309), Діані Гаврилюк (ММ-320), Артему Бойцуну (ММ-416), Мар’яні Блашків (ММ-312), Ангеліні Романяк (ММ-312), Софії Волченко (ММ-308), Наталії Волос (ММ-304), Лілії Бережницькій (ММ-523), Владиславу Рогозюку (ММ-423), а також Максиму Янковському (ММ-413) за їхню працю, активність та добре серце.

Ми всі можемо доєднатися до добрих вчинків небайдужих та волонтерів ТНМУ, стати фінансовою підтримкою для Петра Кобильника та надіслати кошти на картку:

Мама – Семенюк Лілія Анатоліївна

4149 4993 4751 2459

Кобильник Петро-Павло

5167 8032 4649 7429 (Ощадбанк)

 

Журналіст ТНМУ Соломія Гнатишин.

Світлини Яніни Чайківської.