Обрано новий склад Студентського парламенту ТНМУ

Нещодавно відбулися вибори нового складу Студентського парламенту Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Орган студентського самоуправління упродовж цього навчального року буде очолювати Аліна Голенко (студентка четвертого курсу фармацевтичного факультету). Першим її заступником стала Оксана Мельничук (студентка четвертого курсу медичного факультету), другим заступником – Олександр Мехедок (студент третього курсу медичного факультету).

Головою секретаріату обрано Христину Ходинь (студентку третього курсу стоматологічного факультету).

Сектор дозвілля очолив Максим Лисюк (студент четвертого курсу стоматологічного факультету), інфосектор – Олександра Божук (студентка третього курсу медичного факультету), сектор гуртожитків – Валерія Петренко (студентка п’ятого курсу медичного факультету), сектор освіти і науки – Діана Ангелова (студентка другого курсу ННІ медсестринства), сектор іноземців  Akinlade Omobayo Abdulsalam (студент шостого курсу факультету іноземних студентів).

Загалом до складу Студентського парламенту увійшли:

Коржіньовська Юлія Віталіївна – 1 курс, 102-а група, фармацевтичний факультет

Берегуляк Софія Олександрівна – 1 курс, 113-а група, медичний факультет

Левенець Олександр Олегович – 1 курс, 107-а група, медичний факультет

Врублевська Соломія Володимирівна – 1 курс, 104-а група, стоматологічний факультет

Кравець Ірина Романівна – 2 курс, 218-а група, медичний факультет

Колесникова Анастасія Русланівна – 2 курс, 211-а група, медичний факультет

Ангелова Діана Свіленівна – 2 курс, мбв-241, ННІ медсестринства

Флінта Ростислав Ігорович – 2 курс, 201-а група, стоматологічний факультет

Божук Олександра Миколаївна – 3 курс, 316-а група, медичний факультет

Ільчишин Назарій Володимирович – 3 курс, 391-а група, медичний факультет

Мехедок Олександр Олександрович – 3 курс, 322-а група, медичний факультет

Ходинь Христина Михайлівна – 3 курс, 301-а група, стоматологічний факультет

Шацький Юрій Вікторович – 3 курс, МТ-302, фізична терапія і ерготерапія

Мельничук Оксана Олексіївна – 4 курс, 413-а група, медичний факультет

Коваль Дмитро Богданович – 4 курс, 408-а група, медичний факультет

Голенко Аліна Сергіївна – 4 курс, 405-а група, медичний факультет

Лисюк Максим Вікторович – 4 курс, 401-а група, стоматологічний факультет

Сумароков Василь Сергійович – 5 курс, тсс-504, стоматологічний факультет

Петренко Валерія Валеріївна – 5 курс, 505-а група, медичний факультет

Кухарчук Олександр Олександрович – 5 курс, 565-а група, медичний факультет

Регалова Іванна Анатоліївна – 5 курс, 501-а група, фармацевтичний факультет

Побігушка Оксана Іванівна – 6 курс, 603-а група, медичний факультет

Супрун Сергій Русланович – 6 курс, 603-а група, медичний факультет

Ніколайчук Юрій Васильович – 6 курс, 630-а група, медичний факультет

Chand – 1st course 154 group medicine

Satyam Ravishankar Mishra – 2nd course 230 group medicine

Bayero Adam Abduljaleel – 3st course 338 group medicine

Tanmay Pathak – 4th course 467 group medicine

Ashok Rebari – 4th course 442 group  medicine

Kumar Raj – 5th course 552 group medicine

Akinlade Omobayo Abdulsalam – 6th course group 644  medicine

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора і студпарламенту.