Планове засідання вченої ради ТНМУ

26 жовтня 2021 року відбулося засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Перед засіданням в урочистій обстановці ректор університету, проф. Михайло Корда вручив дипломи кандидатів наук і докторів філософії Роксолані Насалик, Віталію Корицькому, Зоряні Літовкіній, Михайлу Гусаку, Уляні Гевко, Оксані Баліцькій, Лілії Грицишин, Ользі Костюк, Наталії Монастирській, Тетяні Верещагіній, Адріану Барбе.

Ректором також було вручено сертифікати викладачам, які склали іспит на володіння англійською мовою на рівні В-2, зокрема Тарасу Бідованцю, Оксані Боярчук, Наталії Волковій, Ірині Герасимець, Наталії Лучишин, Світлані Трач-Росоловській.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на присвоєння вчених звань надав учений секретар, проф. Ілля Герасимюк.

За результатами таємного голосування вчене звання професора присвоєно: Леоніду Кравчуку, Оксані Шевчук, Сергію Коноваленку,

Вчене звання доцента присвоєно: Мирославу Кріцаку, Ользі Креховській-Лепявко, Катерині Козак, Катерині Глушко, Ірині Киричок.

Доповідь з питання «Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» зробив проректор з наукової роботи, проф. Іван Кліщ.

Інформацію з питання «Про роботу центру симуляційного навчання» надав проф. Арсен Гудима.

Поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Аркадій Шульгай;

– проректор з наукової роботи, проф. Іван Кліщ;

• Проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, проф. Степан Запорожан.

• Проф Ігор Мисула.