День української писемності та мови в ТНМУ

В Україні відзначили День української писемності та мови. Викладачі кафедри української мови ТНМУ провели заходи, приурочені святу. У святкуванні взяли участь студенти медичного факультету і факультету іноземних студентів.

На фото викладачі кафедри української мови

Професор Анатолій Вихрущ організував поетичний конкурс «Мово рідна, слово рідне». Переможцями стали студенти медичного факультету Ірина Кулак і Назар Чекановський. За краще виконання поетичних творів будуть нагороджені студенти першого курсу медичного факультету: Ірина Голотова, Вікторія Гудерук, Анастасія Орлівська, Анастасія Дячук, Назар Коляса.

Доцент Ірина Заліпська зі студентами групи ММ-111 приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності.

На фото студенти групи ММ-111 та доцент Заліпська І. Я.

Доцент Марія Тишковець зі студентами групи ММ-118 переглянули відеопрезентацію «Що таке українська мова?». Студенти мали можливість ознайомитися з основними віхами історії нашої мови від початку до сьогодення.

Із нагоди Дня української писемності та мови викладач Надія Олійник познайомила студентів 227-ої групи факультету іноземних студентів з історією виникнення свята, його значенням для розвитку української мови і нації.

Студенти Абу Ель Куссін Жіхан, Авенія Лютфат Кікеломо, Гірхи-Жак Юліа, Глюц Кароліна, Кадрі Омовунмі Сара, Макунтуала Нголо Анж, Мандур Аміна, Мбаленга Мазіка Естер, Мумонву Едвін Осеєм, Мумонву Чінеду Патрік і Оні Естер Адедолапо читали поезії про українську мову Максима Рильського, Андрія Малишка, Любові Забашти, Марійки Підгірянки, Дмитра Павличка, Павла Тичини.

На фото викладач Олійник Н. Я. зі студентами групи  ІМ-227

Студенти медичного факультету групи 117 і доцент Ірина Заліпська взяли участь у виховному заході «Мова у нас єдина». Студенти Марія Гілевич, Ірина Жук, Катерина Мавдрик й Анатолій Дитко декламували вірші. На завершення свята Таліна Зайчук зачарувала всіх піснею «Ой у лузі червона калина».

На фото студенти групи  ММ-117 та доцент Заліпська І. Я.

Доцент Оксана Новіцька разом зі студентами групи ІМ-145 подивилися та обговорили фільм про День української писемності та мови. Крім того, іноземні студенти декламували вірші про українську мову. Прекрасно звучала українська поезія з уст іноземних студентів – Коттур Валіяпідіяккал Джессіль і Борах Капіл.

На фото доцент Новіцька О. І. зі студентами групи ІМ-145.

На фото Борах Капіл і Коттур Валіяпідіяккал Джессіль (ІМ-145)

Для студентів групи ММ-101 доцент Ірина Заліпська провела вікторину «Культура мови лікаря». Студенти взяли активну участь і продемонстрували високий рівень володіння нормами української літературної мови.

На фото студенти групи ММ-101 та доцент Заліпська І.Я.