Вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя за незалежність України

З ініціативи громадської організації Інститут досліджень національної спадщини «Терполяни» при Тернопільському національному медичному університеті за підтримки адміністрації університету в лиці ректора Корди М.М., а також завдячуючи допомозі Ігоря Качмарського і Святослава Лебонтова в селі Великі Дедеркали Кременецького району відбулося встановлення меморіальної плити «Краянам, що віддали своє життя за незалежність України в боротьбі з тоталітаризмом».

Історичну подію розпочав голова Інституту досліджень національної спадщини України «Терполяни» Леонід Кравчук.

До вшанування події долучилися голова Кременецької райдержадміністрації Кудлак В.Я. та голова Великодедеркальської громади Панасюк Ю.В.

З вітальною промовою виступив генерал-хорунжий українського козацтва Володимир Мосейко.

Студентство ТНМУ представляли студентка 3-го курсу Марта Струк та представник іноземного факультету студент 2-го курсу Алемонаі Джеррі Ніі Наі Ніі Наі.

У культурно-мистецької події також взяв участь академічний камерний хор «Brevis», який виконав пісні «Повіяв вітер степовий», «Ой на горі та й женці жнуть», гімн УПА «Зродились ми великої години».

Текст підготувала Марта Струк.