Доброта і милосердя студентів ТНМУ – основа нашого життя

Благодійність є однією з моральних чеснот ще з давніх-давен. Допомогти знедоленим, скривдженим, немічним, бездомним, поділитися шматком хліба, опікуватися хворими, заступитися за скривджених вважалося завжди почесним обов’язком. Однак байдужість людей до чужого горя є надзвичайно актуальною темою в реаліях сьогоднення. Про добрі справи чи акції милосердя можна багато і красиво розповідати чи дискутувати, проте найголовніше – треба діяти!

2 грудня 2021 року колектив кафедри іноземних мов спільно з небайдужими студентами-першокурсниками організував акцію “Доброта і милосердя – основа нашого життя”. З метою утвердження принципів гуманізму, сприяння розвитку благодійної діяльності, виховання поваги і любові до ближнього, доброти, щирості, співчуття та милосердя до нужденних, напередодні Дня святого Миколая та Різдва в рамках загальноуніверситетського волонтерського руху групи першокурсників ІМ-148 разом з куратором, доцентом кафедри іноземних мов Ольгою Колодницькою, ІМ-149 з куратором, доцентом кафедри іноземних мов Іванною Гуменною, ІМ-150 з куратором, доцентом кафедри іноземних мов Тетяною Саварин, ФФ-104 разом з доцентом кафедри іноземних мов Іванною Вороною та СС-102 разом з доцентом кафедри іноземних мов Галиною Паласюк відвідали Тернопільський благодійний фонд «Карітас» – регіональний центр благодійного міжнародного фонду «Карітас» Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. Під час акції волонтери подарували солодощі, фрукти, зимовий одяг та взуття, а також поділились теплом своєї душі.

Щиро сподіваємось, наші невеличкі пожертви подарують відчуття свята усім, хто потребує!

Інформацію подала кафедра іноземних мов.