У ТНМУ представили виставку просвітницьких плакатів щодо боротьби з ВІЛ/СНІД

Представники Міжнародної асоціації студентів-медиків, які є студентами ТНМУ, організували проект «HIV Poster Making & HIV Poster Exhibition» з нагоди Міжнародного дня боротьби і профілактики ВІЛ/СНІД. До організаційного комітету увійшли Pulkit Mittal, Ankur, Mokshita Maheswari, Dakshin Kumar, волонтерами цього заходу були Miraj Jiwakhan, Ranjana  Kushwaha, Krishnam Kant Tripathi. На своїх сторінках у соціальних медіа вони активно закликали студентів створювати просвітницькі плакати на вищезгадану тему.

Загалом було отримано 22 постери. 1 грудня 2021 року в вестибюлі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету відбулася виставка цих робіт і відзначення трьох кращих авторів.

Перше місце отримала Oeshi Choudhari, друге місце – Aashta Chaunan і Shivangi Gupta, третє місце розділили Meet Vanzara і Vandana Taneja. Всі автори плакатів отримали сертифікати про участь у цьому заході.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Авніша Панесара.