І знову студенти ТНМУ – переможці!

4 грудня 2021 року відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Міжнародний мовно-літературний конкурс започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928. Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини поета, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання поваги до традицій народу, підвищення рівня мовної культури.

Переможцями обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Диплом І ступеня отримала Демборинська Софія – студентка 101-ї групи медичного факультету, диплом ІІ ступеня отримала Яцюк Марина – студентка 105-ї групи медичного факультету. Студентів до конкурсу готувала доцент кафедри української мови Заліпська Ірина.

Вітаємо переможців!

На фото Демборинська Софія

На фото Яцюк Марина

Інформацію надала доцент кафедри української мови Заліпська Ірина.