Студенти ТНМУ розповіли школярам про вплив алкоголю на організм людини

8-9 грудня 2021 року для учнів одинадцятих класів Тернопільської ЗОШ №14 та учнів 7-9 класів Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради студенти ТНМУ – Ігор Ничай (ММ-406) та Вадим Невідомський (ММ-407) – прочитали лекції на тему «Вплив алкоголю на організм людини».

Мета заходу полягала у тому, щоб донести до учнів вплив алкоголю на нервову систему. Також було піднято питання щодо того, та як себе поводити у середовищі з людьми, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння. Актуальність лекції була продиктована тим, що наближаються новорічні свята, тому з цією проблемою можна буде стикатися доволі часто.

Заняття складались з теоретичної частини,  факти якого були підкріплені відео з мережі YouTube та випадками з реального життя. Стиль подання інформації та формат спілкування сподобались учням. Під час заняття було чимало додаткових запитань. Студенти ТНМУ дали вичерпні відповіді на них.