Студенти ТНМУ розповіли доступно і просто про шляхи захисту власного імунітету

8 грудня 2021 року для учнів шостого і десятого класів КЗЗСО «Луцький ліцей №3» студентами ТНМУ Дмитром Корольчуком (ММ-308) та Катериною Симко (ММ-405) було організовано і проведено дві лекції на тему «Головні шляхи захисту власного імунітету».

Лекції відбувалися у форматі обговорення. Окремо був виділений час на інтерактив, в якому учні самі могли подумати і запропонувати вирішення поставлених запитань.

Весь теоретичний матеріал був підкріплений презентацією, на якій візуально на схемах і відео було висвітлено основні положення теми:

– Що таке імунітет і яка його головна функція?

– Поняття про будову вірусів і механізм їх дії на організм.

– Найвагоміші компоненти захисту імунітету.

– Правила використання та важливість засобів індивідуального захисту на час напруженої епідеміологічної ситуації.

– Техніка правильного миття рук (за рекомендаціями ВООЗ).

Велику увагу було приділено саме неспецифічному імунітету. Під час обговорення основних питань як учні, так і педагоги закладу освіти ділилися своїм досвідом його укріплення, наводили приклади помилок під час носіння медичних масок, миття рук.