Студенти ТНМУ реалізовують проект «Do it yourself»

27 листопада 2021 року в рамках проекту «Do it yourself», створеного ще у 2020 році двома студентками шостого курсу  Анною Українець та Марією Стецик, було проведено лекцію-тренінг у вже традиційному онлайн-форматі. Найбільше проект користується попитом серед студентів молодших курсів, а також студентів, перші університетські роки яких припали на період дистанційного навчання. Онлайн-захід організовано з метою адаптації до аудиторного навчального процесу студентів молодших курсів, полегшення шляхів вивчення складних навчальних програм, підвищення ефективності навчання та успішності на іспитах для тих студентів, чий досвід навчання у медичному університеті лише починається.

Цього семестру захід складався з 2 частин :

1. Ефективна підготовка до практичного заняття. Швидкі методи засвоєння матеріалу

–       Великі об’єми за короткий термін

–        Як раціонально виділяти інформацію

–        Ефективне конспектування

–        Методи візуалізації

–        Пошук додаткових ресурсів

–        «Запам’ятати все» кілька цікавих прийомів, як обманути власний мозок

1. Топ-5 секретів успішної сесії

Учасники тренінгу отримали інформацію про те, як раціонально обирати з інформацію з різних джерел, обрати власну тактику підготовки до практичних занять, застосовувати різні медіаресурси та ефективні методи вивчення (Використання майнд-карт, швидкі методи запам’ятовування, ефективне конспектування тощо ). Організатори проекту запропонували допомогу  у пошуку якісного матеріалу, скерували у виборі власного методу підготовки до занять та іспитів. З найактивнішими учасниками зустрічі було створено чат з метою підтримки та розглядом проблематичних для вивчення тем.

Інформацію надала Анна Українець.