Студенти ТНМУ організували акцію «Інфоволонтерство»

«Зміни починаються з тебе. Допоможи захистити тих, хто цього потребує!» – саме з такими словами студенти першого курсу медичного факультету Софія Берегуляк та Марія Соломахіна М. В. 16 грудня 2021 року організували акцію. Їх також підтримали такі студенти, як Назар Коляса, Олександр Мігенько, Софія Кіщук, Анастасія Горішна, Юлія Гоцко.

Мета акції полягала в наданні достовірної та правдивої інформації щодо щеплення людям старшого віку та молоді. Тема є досить актуальною, адже 82% усіх померлих від COVID-19 – пенсіонери.

Студенти у різних місцях Тернополя роздавали інформаційні буклети та інфопам‘ятки щодо вакцинації, розповідали тернополянам усю правду про захворювання та спростовували міфи.

Кожен з вас також може долучитись, завантаживши інфонабір за покликом bit.ly/infovolunteersua, та розповсюджуючи його серед своїх знайомих і близьких.

Старші люди активно комунікували зі студентами, дізнаючись багато нового   та корисного про такий важливий крок, як вакцинація.