ТНМУ підписав угоду про співпрацю з ОНМУ

Ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 27 січня 2022 року підписав угоду про науково-технічне співробітництво та академічні обміни з ректором Одеського національного медичного університету, професором Валерієм Запорожаном.

Цією угодою передбачено здійснення співпраці у напрямку досліджень в рамках науково-дослідних робіт з вивчення актуальних питань фармації та фармакології, зокрема що стосується видів фармакологічної активності нових сполук, фітопрепаратів та препаратів комбінованої дії. Окрім того, відбуватимуться академічні обміни науково-педагогічних працівників, здобувачів другого та третього рівнів вищої освіти обох вишів.

Прес-секретар Яніна Чайківська.

Світлина Дакшина Кумара.