Звернення ректора ТНМУ щодо роботи університету в умовах воєнного стану

Дорога університетська родино!

У цю визначальну для усіх нас годину хочу звернутися до усіх працівників і студентів університету.

Ви знаєте, що у зв‘язку із введенням воєнного стану та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України в університеті оголошено канікули!

Хотів би вас повідомити, що університет продовжує функціонувати, всі служби працюють і забезпечують життєдіяльність університету, ректорат і керівники відділів працюють в режимі 24/7.

Прошу небайдужих, які мають сили і бажання, зв’язуватися з теробороною і надавати всю можливу допомогу армії і територіальній обороні.
Якщо у вас є друзі або знайомі за кордоном, прошу максимально поширювати просимо максимально поширювати серед них інформацію про війну в Україні.

Шановні працівники клінічних кафедр! Просимо вас бути готовими до надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я м. Тернопіль та Тернопільської області. Ми координуємо таку потребу з департаментом охорони здоров’я ОДА і лікарнями.

Прошу часто перевіряти вебсторінку університету і свої скриньки. Всі важливі оголошення будуть з’являтися на сайті і розсилатися вам на корпоративну пошту.

Зберігайте спокій і залишайтеся на зв’язку.

Будьте пильними, бережіть себе, тримаймося разом. Ми переможемо.
Слава Україні! Героям слава!