ТНМУ отримав гуманітарну допомогу від партнерів з Живця (Польща)

Директор навчально-реабілітаційного центру, який входить до Фундації допомоги дітям в Живцю (Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu, Poland), лікар Рената Блеха (Renata Błecha) організувала збір гуманітарного вантажу для потреб військових та тимчасово переселених громадян України. Лікарні міста Живец допомогли з необхідними медикаментами. Донька Ренати – Домініка Блеха – супроводжувала гуманітарний вантаж до кордону і передала його представникам Тернопільського національного медичного університету.

Ліки, одяг, засоби гігієни, харчування для дітей і дорослих наші викладачі та працівники віддали на потреби Благодійного фонду «Карітас Тернопіль», який опікується переселенцями. Спальні мішки, карімати та інше передали військовим.

Щиро дякуємо нашим партнерам, з якими співпрацюємо упродовж багатьох років.

У Тернопільському національному медичному університеті від початку війни діє волонтерський центр.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.