Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

29 березня 2022 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів щодо обрання на посаду завідувача кафедри та присвоєння вчених звань професора і доцента надав учений секретар проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування на посаду завідувача кафедри внутрішньої медицини № 3 було обрано доктора медичних наук, професора Мартинюк Лілію Петрівну.

Вчене звання професора присвоєно:

• Хвалибозі Тетяні Ігорівні – по кафедрі іноземних мов,
  • Шкільній Марії Іванівні – по кафедрі інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Нецюку Олегу Григоровичу – по кафедрі хірургії № 1 з урологією і малоінвазивною хірургією,
  • Наконечній Софії Станіславівні – по кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки.

Звіт про роботу факультету іноземних студентів зробив декан факультету, професор Сельський Петро Романович.

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан стоматологічного факультету, доцент Бойцанюк Світлана Іванівна.

Про забезпечення кафедр та навчально-наукових інститутів університету науковою, навчальною апаратурою доповідала, професор Шевчук Оксана Олегівна.

Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2021 рік зробила головний бухгалтер Мудрик Тетяна Євгенівна.

Про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва “Укрмедкнига” доповідала заступник ректора з видавничих питань Логін Любов Василівна.

Поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович,
  • проректор з наукової роботи, професор Кліщ Іван Миколайович,
  • проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор Запорожан Степан Йосипович.

Інформацію надав вчений секретар Ілля Герасимюк.