Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

31 травня 2022 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича у конференц-залі ректорату відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів щодо обрання на посади завідувачів кафедр і професорів, а також щодо присвоєння вченого звання доцента надав учений секретар, професор Герасимюк Ілля Євгенович.

На посади завідувачів кафедр було орано:

• професора Банадигу Наталію Василівну – кафедра педіатрії факультету післядипломної освіти,
  • професора Мельничук Ірину Миколаївну – кафедра філософії та суспільних дисциплін,

– професора Бойчук Аллу Володимирівну – кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти,

• професора Боярчук Оксану Романівну – кафедра дитячих хвороб з дитячою хірургією,
  • професора Федонюк Ларису Ярославівну, – кафедра медичної біології,
  • професора Герасимюка Іллю Євгеновича – кафедра анатомії людини.

На посаду професора кафедр було орано:

• Мисулу Юрія Ігоровича – професор кафедри психіатрії, наркології та медичної психології.

Вчене звання доцента було присвоєно:

– Дуве Христині Володимирівні – по кафедрі неврології,

– Іщаку Олегу Миколайовичу – по кафедрі патологічної фізіології.

З доповіддю «Організація виробничої практики, затвердження планів та баз проведення» виступив керівник відділу виробничої практики студентів, доцент Герасимюк Максим Ілліч.

Звіт АГЧ за 2021-2022 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів зробив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, професор Слабий Олег Богданович.

Поточні справи доповідали

• проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович
  • проректор з наукової роботи, професор Кліщ Іван Миколайович
  • проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор Запорожан Степан Йосипович.