Вітаємо Марію Савулу з 90-річчям

Зі значною подією – 90-річним ювілеєм – адміністрація ТНМУ 13 червня 2022 року привітала колишню нашу викладачку Марію Савулу!

90 років – це свято чудових спогадів і життєвої мудрості.

Від імені всього колективу бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, з усмішкою та добрим настроєм, бажаємо міцного здоров’я і благополуччя, розуміння і щирої любові близьких, достатку і ще довгих років життя!

Нехай поруч з Вами завжди будуть віра і надія, оптимізм і впевненість, творчість і натхнення.

Довідка:

Марія Савула закінчила Львівський медичний інститут (1955 року, сьогодні медичний університет). Працювала районним фтизіатром Комарнівського району Дрогобицької області, науковим співробітником НДІ туберкульозу (м. Львів).

1970-2006 роки – в Тернопільському медичному інституті (сьогодні ТНМУ): завідувачка курсом туберкульозу, завідувачка кафедри туберкульозу, професор кафедри фтизіатрії.

1973-2004 роки – голова асоціації фтизіатрів і пульмонологів Тернопільської області.