Допомога для наших захисників від волонтерського центру ТНМУ

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 15 червня 2022 року організував допомогу щодо забезпечення медикаментами та іншими необхідними засобами для військових.

Було надано антигістамінні препарати, ліки від застуди, кроспинні, знеболювальні, жарознижувальні засоби, перев‘язувальні матеріали.

Українська діаспора з Англії на чолі з Віктором Білінським, яка вже не вперше допомагає нашим захисникам, за ініціативи отця Євгена Влоха з смт. Микулинці спільно з доцентом ТНМУ Тарасом Кадобним та волонтерами нашого університету зібрали кошти та придбали три автомобілі : Ford Ranger та два Mitsubishi L200, які вже прямують на Схід нашої країни. Участь у перевезенні автомобілів беруть Василь Ірмійчук та Євген Влох.

Щиро вдячні всім хто долучився до збору та допоміг з організацією відправлення медикаментів та інших необхідних засобів для потреб наших бійців.

Інформацію подав студент 4-того курсу стоматологічного факультету Віталій Влох.