Студенти  ТНМУ продовжують збирати кошти для благодійного проекту за допомогою артзаходів

Студенти ТНМУ продовжують збирати кошти для благодійного проекту за допомогою артзаходів

17 листопада 2022 року в бібліотеці Тернопільського національного медичного університету втретє відбувся майстер-клас з розмальовування на тканині. Цього разу студенти створювали оригінальні екоторбини. Ідея виручати кошти за допомогою артзаходів належить студентам ТНМУ. Таким чином учасники подій не тільки роблять свій внесок і благородну справу, а й отримують приємні емоції під час творчого процесу. Це можна назвати своєрідною арттерапією. Цього разу вдалося не тільки бути корисними для хворих діток, а й потурбуватися про екологію довкілля. Екоторбини виготовлені з натуральних матеріалів, є багаторазовими у використанні.

До майстер-класу долучилися студенти і викладачі. Частина учасників вдруге бере участь в цій благодійній акції.

Захід організували студентки Ілона Новаківська, Валерія Благуляк і Наталія Понтус. Вони збирають кошти для проекту «Скринька хоробрості», який ТНМУ реалізовує упродовж шести років у гематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини учасників заходу.