Студентка ТНМУ придбала для військового активні навушники

Учасниця загально університетського волонтерського руху «Misericordia», студентка медичного факультету Діана Сторощук 24 листопада 2022 року передала для військовослужбовця ЗСУ активні навушники, які привезла з Республіки Польща. Дівчина давно вже займається волонтерством, раніше передавала зі своєю сім’єю тепловізори, медикаменти та одяг. Діана за власні кошти придбала навушники і привезла їх з Варшави.

Навушники віддали директору Тернопільської обласної філармонії Ярославу Лемішці, який особисто знає адресата і також готує йому передачу. Волонтерський центр Тернопільської обласної філармонії постарався з ізраїльськими бандажами для військових. Це все разом невдовзі буде відправлено на нульовий рубіж фронту.

Інформацію надала Андріана Бучко.