Студенти ТНМУ  помічники Святого Миколая

У рамках проекту «Миколай про тебе пам’ятає» 15 грудня 2022 року студенти загальноуніверситетського волонтерського руху ТНМУ «Misericordia» за музичної підтримки Тернопільської обласної філармонії, організували свято Миколая для підопічних КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини».

Відбулась святкова концертна програма, кожна дитина отримала передноворічний подарунок та багато позитивних емоцій. Наприкінці заходу студенти-волонтери передали закладу памперси для діток.

Головний лікар (генеральний директор) Інга Кубей висловила щиру подяку волонтерам, благодійникам та артистам за підтримку закладу: «Дякуємо вам, за прояв щирості та милосердя, адже добрі вчинки залишають в душах людей прекрасний слід. Вони помʼякшують і втішають серця тих, хто бачить та відчуває це добро».