Студентка ТНМУ організувала свято для діток з України у Фінляндії

Студентка ТНМУ організувала свято для діток з України у Фінляндії Учасниця загально-університетського волонтерського руху «MISERICORDIA» – студентка медичного факультету Діана Сторощук на зимові канікули поїхала до Фінляндії, де перебувають її рідні (https://www.facebook.com/tdmu.official/posts/pfbid0zHWoQx4eLk55fTy7C7VRNcduSPoccaREoCvnv3VNrUDNGazrTjS44QLEgoqFazDDl), та організувала там разом з волонтерами свято для українських діток.

18 грудня 2022 року напередодні дня Святого Миколая у місті Турку відбувся захід, під час якого дітки-переселенці зустрілися з Миколаєм; побували на різних локаціях, де вони виготовляли новорічне печиво, екібани та цукерки-льодяники для прикрашання ялинки. Все відбувалось у вигляді завдань, за які наприкінці заходу дітки отримували подарунки від Миколая. Танці, смаколики, цікаві завдання, подарунки і Миколай відволікли всіх присутніх від буденності та занурили у зимову казку.