Меню Закрити

Стажування аспірантки кафедри медичної біохімії ТНМУ у рамках програми Cedars – RECOOP Solidarity Fellowship (CRSF)

Тернопільський національний медичний університет з 2019 року є членом міжнародної дослідницької організації The Accociation for Regional Cooperation in the fields of Health, Science and Technology (RECOOP HST Association). RECOOP засновано на базі Cedars-Sinai – одного з найбільших наукових медичних центрів США у Лос-Анджелесі.

Президент та засновник асоціації д-р Шандор Варі є палким прихильником України та українців у цей нелегкий час нашого протистояння російській навалі і з початку війни активно допомагає задля наближення нашої перемоги. Щоб підтримати українських науковців та надати їм можливість працювати і продовжувати науково-дослідну роботу, д-р Варі та RECOOP HST Association заснувала гранти для молодих дослідників RECOOP Solidarity Fellowship (CRSF). Упродовж шести місяців аспірантка кафедри медичної біохімії Анастасія Пак, проходила стажування у рамках цієї грантової підтримки на базі університету Дебрецену (Угорщина) в науковому центрі молекулярної медицини. Лабораторні дослідження присвячені вивченню та аналізу гліканових структур Анастасія здійснювала за супервізією старшого наукового співробітника Анни Фаркаш та науковим керівництвом професора Андраша Гутмана.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку д-ру Шандору Варі та RECOOP HST Асоціації та Cedars-Sinai, адміністрації та відділу міжнародних зв’язків Тернопільського національного медичного університету.

Тримаємо стрій!