У бібліотеці ТНМУ презентували монографію «Професійна лінгводидактика в контексті особистісної парадигми»

У бібліотеці Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 2 лютого 2023 року відбулася презентація колективної монографії «Професійна лінгводидактика в контексті особистісної парадигми». Особливість цього видання полягає в тому, що це перша книга в Україні такого спрямування.

????????????????????????????????????

До авторського колективу увійшли А.В.Вихрущ, І.І.Гаврищак, С.І.Гнатишин, І.Я.Заліпська, О.А.Мисик, О.І.Новіцька, М.З.Пашко, О.Я.Проців, К.Л.Стефанишин, О.В.Христенко.

Під час презентації автори розповіли про результати дослідження, а також окреслили перспективні завдання для написання другого тому, в якому будуть поглиблено розглянуті закономірності навчального процесу, специфіка інтегрального мислення, розвиток творчих здібностей студентів.